bubble-images

Hakkımızda

Yemeğini seç

Alanında uzman şeflerimizin harika lezzetlerini denemek ister misin?

Hızlı Sipariş

Dinlenmeye fırsatınız olsun! Tesislerimizde siparişleriniz anında gelir.

Konfor

Zor bir yolculuğun ardından sizin konforunuza çok değer veriyoruz.

Yöresel lezzetlerin mola durağı Gençömür

1970 yılında küçük bir aşevi olarak hizmet vermeye başlayan Gençömür Dinlenme tesisleri 2010 yılı itibariyle yol müşterilerine keyifli molalar için konfor ve lezzet sunmaktadır. Bozüyük ilçesinin adeta sembolü olan işletme tarihi mimarisi ile huzurlu bir mola mekanı olurken birbirinden lezzetli Türk mutfağı yemekleri ile aranan, özlenen bir uğrak noktası olmuştur. Uzun yıllara dayanan sektörel deneyimi, profesyonel ekibi, maharetli elleriyle lezzet üreten aşçıları, özenle, titizlikle seçilen hammadde ile hergün günlük olarak üretilen yemekleri ile yılın her günü 24 saat konuklarını ağırlamaktadır.

Hijyen ve lezzetin buluştuğu Gençömür Dinlenme Tesisi’nde sentetik malzemeler ve katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz ile mükemmel lezzetlerin tadına varırken, yolculuğun yorgunluğunu atabileceğiniz sımsıcak bir ortamda sizi ve sevdiklerinizi ağırlar. Çevre ana yol üzerinde çift taraflı yaklaşık 60.000 m2 arsa üzerinde 10.000 m2 kapalı alanda hizmet verebilen Genç Ömür Dinlenme Tesisleri; aynı anda 3.000 kişiye kaliteden ödün vermeden yemek çıkarıp, hizmet verebilmektedir. Yöresel lezzetlerin mola durağı Gençömür’den yolunuz geçerse yolculuğunuza lezzet katmaktan keyif duyarız.

about-img

Sizden gelen Harika Yorumlar.

Bir çok dinlenme tesisine gittim fakat bu kadar cana yakın ve müşterisine saygı duyan bir yer görmedim. Ailemizle çok memnun olduk. İlginize çok ama çok teşekkür ederiz..

Hüseyin C.

Mutlu Müşteri

İşletme ahkanıza çok saygı duydum. Keşke her dinlenme tesisi böyle olsa.

Batuhan Y.

Mutlu Müşteri

Yemekler ve mekan harika.

Nergis O.

Mutlu Müşteri

Sürekli uzun yollardayım ve rahat ettiğim nadir güzel tesislerdensiniz..

Ahmet K.

Mutlu Müşteri

Bizi daha yakından TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla geçirdiğimiz harika anıları bu videoda topladık..

10 dk. tanıtım videosu